Strona: Szkolenie "Portal pracowniczy HCM" w dniach 19 i 20.05.2016 / ePRz – otwarta platforma e-usług zintegrowana z systemem informatycznym nowej generacji

Szkolenie "Portal pracowniczy HCM" w dniach 19 i 20.05.2016

2016-05-13

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że częścią projektu ePRz jest tzw. portal pracowniczy udostępniający nowe usługi w sieci uczelnianej. Obecnie jest to możliwość uzyskania podstawowych informacji kadrowo-płacowych, a w następnych etapach  będą dostępne kolejne funkcje, jak: planowanie urlopów, składanie wniosków urlopowych,  kontrola bilansu urlopowego i in.
Zapraszam na krótkie szkolenie z zakresu nowych usług do sali V-2 o godz. 9.00 w dniu 19.05.2016 dla osób z wydziałów oraz 20.05.2016 dla jednostek administracji. Uprzejmie prosimy, aby z Państwa jednostki w szkoleniu wzięły udział 2-3 osoby, które będą mogły przekazać nasze wskazówki innym użytkownikom portalu pracowniczego. Portal jest dostępny pod adresem https://hcm.prz.edu.pl (po zalogowaniu), a załączona krótka ulotka informacyjna "hcm_instrukcja.pdf" powinna ułatwić „szybki start”.
Osoby realizujące projekt ePRz przekażą na spotkaniu także aktualne informacje o stanie zaawansowania prac nad informatyzacją Uczelni. Liczymy na pomoc i zaangażowanie w korzystaniu z nowych usług nie tylko ze strony osób wyznaczonych, ale całej społeczności akademickiej.

Z poważaniem,
Krzysztof Świder